Kadra

barbaraBarbara Przybyszewska – Jest dyrektorem i nauczycielem mianowanym Przedszkola Trele Morele. Karierę zawodową rozpoczęła  w Szkole Podstawowej nr 20 w Poznaniu. Prowadziła zajęcia rewalidacyjne, terapię Tomatisa, zajęcia kompensacyjno – korekcyjne oraz wiele kółek zainteresowań: fletowe, estradowe, muzyczno- ruchowe, ortograficzne, teatralne. Była nauczycielem w klasie integracyjnej oraz nauczycielem edukacji zintegrowanej (klasy I-III). Jej miłością od zawsze była muzyka. Kiedy została mamą Martynki  próbowała pozytywnie wpływać na jej rozwój właśnie poprzez muzykowanie. Nawiązała współpracę z firmą Kreatywka i regularnie prowadziła zajęcia muzyczno – ruchowe dla niemowląt i małych dzieci. Kiedy urodziła się Agatka przyszedł pomysł przedszkola, w którym poprzez zabawę, muzykę i teatr dzieci zdobywają wiedzę, umiejętności. I tak powstało Trele Morele! W lipcu 2014 ukończyła kurs glottodydaktyki wprowadzając jej założenia w pracę przedszkola.

karolina

Karolina Kulpińska – ukończyła studia magiterskie na kierunku wychowanie przedszkolne. W Przedszkolu Trele Morele jest odpowiedzialna za organizację nauczania w formie przyjaznej dzieciom. Realizuje zajęcia programowe, zajęcia plastyczne oraz gimnastykę. Do każdego dziecka podchodzi indywidualnie, tak  aby każdy rozwijał się na najwyższym poziomie. Uczy rozwiązywać konflikty pokojowo. Dba, aby dzieci wzajemnie się wspierały, a nie rywalizowały.

Agnieszka Grduszak – jest studentką psychologii. W przedszkolu pełni funkcję asystenta nauczyciela. Bardzo lubiana przez dzieci dzięki  pogodnemu usposobieniu. Troszczy się o bezpieczeństwo i higienę dzieci. Organizuje popołudniowe zabawy. Interesuje się głównie zagadnieniami z zakresu komunikacji interpersonalnej i psychologii osobowości.

Marta Skibińska- jest studentką edukacji elementarnej z terapią pedagogiczną. Pod okiem pani Karoliny przygotowuje się do zawodu nauczyciela. Jest ciepłą osobą z dużą ilością dobrej energii. W przedszkolu dba o bezpieczeństwo dzieci, służy pomocą. Troskliwym okiem nadzoruje zabawy dzieci.

kasiaKatarzyna Wiśnia – ukończyła filologię języka angielskiego. Prowadzi zajęcia z języka angielskiego w zabawowej formie od poniedziałku do piątku o godz. 15.00

marta

Ewa Bartel – Pawłowska- logopeda – prowadzi terapię  logopedyczną.

joanna

Marta Torebko – instruktor zajęć muzyczno – ruchowych